London 13x25

Cena dlažby: 799 Kč

London 13x25

O kolekci

 Série London je věrnou reprodukcí ručně vyráběné cihlové podlahy ze začátku 18. století, která byla objevena v jednom antikvariátu v Londýně. Pro původní cihly byla typická barva multicolor se silnou proměnlivostí tonalit způsobenou ranými technikami výroby, vypalovacími teplotami a používáním řady aplikací k uchování podlahy, takže se výrobce rozhodl tuto původní barvu udržet navzdory velmi vysokým rozdílům mezi každou cihlou.
Série London je vhodná pro použití jak na stěnu, tak na podlahu do interiéru i pro venkovní použití. Z původních vzorků byla vytvořena škála barev se zachováním grafické různorodosti původní cihly.
Cihla London ve formátu 6x25 je tvořena 10ti různými tvary, 20ti různými povrchy a více než 200 různými digitálními tisky, které namíchány dohromady tvoří z výrobních linek na cihly perfektní „ručně vyráběný“ produkt opotřebovaný časem stejně jako budovy našich nejkrásnějších evropských středověkých měst.
Kromě klasického formátu cihly nabízí série London ve všech barvách také rozměr 13 x 25 cm, který vypadá nápaditě v parketové pokládce. Komplexnost této série završuje formát 30 x 60 dostupný v 5ti barvách. Tento formát má hladší úpravu vhodnější pro vnitřní použití na podlahu.

Výrobce: Rondine (Itálie)

Produkty v této sestavě