Tribeca

Cena obkladu a dlažby: 999

Tribeca

O kolekci

Cihla Tribeca se narodila jako cihla spojující sérii Amarcord a Terracotta typické pro region Emilia Romagna a používané na podlahy v mnoha vilách stejně jako venkovských domech podél silnice Emilia, která vede ze západu na východ celým tímto regionem
Amarcord je slovo používané v dialektu, které znamená „Pamatuji si…“… a tato série skutečně pamatuje starou terracottu z tohoto regionu, která má mnoho tonalit, neboť hlína na výrobu této teraccotty je získávána z místních kopců, které běží paralelně se silnicí Emilia, ale liší se v barvě a tonalitě v každém městě na úpatí těchto hor. Jdou od krémové barvy v oblasti Parmy do více světle červené v provinciích regionu Emilia a Modena a intensivní červené v oblasti Bologna, aby se změnila ve světle béžovou při vstupu do románského teritoria do provincií Forli, Ravenna a Rimini.
Cihly Tribeca mají fakticky hladší povrch, protože použití převážně pro podlahy vedlo ke zjemnění povrchů.
Cihly Tribeca mají typický formát 6 x 25 cm a mají vynikající technické vlastnosti, jsou mrazuodolné, skvěle čistitelné a vykazují velmi vysokou pevnost, která je činí vhodnými také pro venkovní příjezdové cesty či fasády domů. Tribeca je tvořena 10ti různými tvary a 20ti různými povrchy.

Výrobce: Rondine (Itálie)

Produkty v této sestavě