Grohe SmartControl Sprchový set s termostatickou baterií, podomítkový 34705000

Kompletní sprchový set s termostatickou baterií a kruhovou hlavovou sprchou. Podomítková varianta. Set již obsahuje požadovaná podomítková tělesa.

20 417 /ks 16 873,55  bez DPH

49 332 

Skladem 2 ks

Koupit na splátky od 726 Kč měsíčně

Popis produktu

Sprchový systém Rainshower SmartControl umožňuje vychutnávat si v koupelně osobitý sprchový prožitek každý den. Postarají se o to inovativní funkce pro přizpůsobení sprchy na míru, mezi které se řadí například intuitivní přepínač režimu proudu s individuálním nastavením objemu vody a paměťovou funkcí. Stačí otočením nastavit požadovaný proud vody. Ke spuštění a zastavení toku pak slouží jediné tlačítko. 

Jednotlivé proudy a jejich síla se ovládá jednoduše tlačítky. Hlavová sprcha slouží k relaxaci a díky hornímu proudu rychle smyjete mýdlo nebo můžete pouze odpočívat pod tímto vodopádem vody. Ruční sprcha dotváří celkový komfort z mytí. Vše je ukryto pod stěnou, vzhled potěší milovníky minimalistických řešení.

Set obsahuje:

  • termostat pro podomítkovou instalaci s 3 ventily Grohtherm SmartControl
  • GROHE Rapido SmartBox univerzální vestavbové těleso
  • Rainshower 310 hlavová sprcha hranatá, 2 sprchové proudy
  • horizontal sprchové rameno 430 mm
  • Rainshower univerzální vestavbové těleso pro hlavovou sprchu
  • Euphoria Cosmopolitan ruční sprcha
  • sprchový nástěnný držák
  • Rainshower nástěnné kolínko DN 15
  • sprchová hadice Silverflex 150 cm

Využité technologie

GROHE SmartControl: pro výběr režimu proudu, nastavení objemu a uložení nastavení jediným tlačítkem.

Tato inovativní technologie byla vyvinuta s ohledem na dokonalou jednoduchost používání. Stisknutím tlačítka můžete jednoduše zapínat a vypínat proud vody a otáčením tlačítka regulujete její teplotu. Systém si zapamatuje nastavenou teplotu a objem pro příští použití. Pro spuštění hlavové a ruční sprchy současně jednoduše stiskněte obě tlačítka. Pomocí těchto tlačítek jde zároveň přepínat a kombinovat jednotlivé režimy proudu.

Spolehlivá technologie GROHE TurboStat zajišťuje stálou teplotu vody

Tato přesná řídicí technologie garantuje okamžitý proud vody s požadovanou teplotou, a také její udržení nezávisle na výkyvech v tlaku vody nebo stavu vodovodní přípojky.

GROHE CoolTouch – nikdy příliš horký

Díky technologii GROHE CoolTouch nepřekročí teplota těla baterie nikdy teplotu vytékající vody. Integrovaný chladicí kanál, který odděluje přívod horké vody od vnějšího povrchu termostatické baterie, zaručuje, že je baterie vždy bezpečné se dotýkat. Tato vlastnost je obzvláště důležitá pro děti, které by se mohly o horký povrch popálit. Vaše koupelna tak bude bezpečná pro celou rodinu.

GROHE SafeStop (Plus) – dvojitá ochrana proti popálení nastavená na 38 °C, resp. (volitelně) 43 °C

Tlačítko GROHE SafeStop nastavené na 38 °C, zabraňuje například dětem nechtěně zvýšit teplotu vody nad tuto úroveň. V případě potřeby lze vyšší teplotu nastavit po stisknutí tlačítka SafeStop. Volitelné řešení pro přídavnou bezpečnost: omezovač teploty GROHE SafeStop Plus zaručuje, že teplota vody nikdy nepřekročí 43 °C.

GROHE EcoJoy – pro dobro životního prostředí i vaší peněženky

Technologie GROHE EcoJoy zaručuje, že si budete moci vychutnat stejný komfort, jaký byste od sprchy GROHE očekávali, avšak zároveň u toho spotřebujete až o 40% méně vody. Tato úsporná technologie má pozitivní dopad nejen na životní prostředí, ale také na výši účtu za energie.

GROHE DreamSpray pro luxusní sprchování

Technologie GROHE DreamSpray přemění vaší každodenní sprchu do luxusního, relaxačního prožitku. Pokročilé technologie, které jsou integrovány ve sprchové hlavě, zaručují vyvážený tok vody ze všech trysek nezávisle na zvoleném režimu proudu.

Stimulující síla sprchy prostřednictvím režimu ActiveRain

Vychutnejte si sprchu nabitou energií prostřednictvím proudu GROHE ActiveRain, účinné trysky umístěné ve středu sprchové hlavice, která zajistí intenzivní masáž pokožky hlavy. Režim proudu je dostatečně výkonný pro vymývání šamponu z vlasů nebo jako prostředek pro masáž hlavy, krku a ramen pro dokonalý start do nového dne.

GROHE PureRain: mimořádně jemný režim proudu imitující vlahý letní déšť

Režim sprchového proudu GROHE Rain byl vylepšen po všech směrech. Výsledkem je nový režim GROHE PureRain, který vás obklopí ještě většími a jemnějšími vodními kapkami.

SpeedClean – žádné usazování vodního kamene na sprchové hlavici

Usazování vodního kamene již nebude, díky tryskám SpeedClean, problém. Vzhledem k jejich integrovanému systému, který usazování zabraňuje, jsou trysky sprch GROHE mimořádně snadno čistitelné. Pro odstranění zbytků vodního kamene z flexibilních silikonových trysek stačí jejich setření rukou.

Povrch chráněný technologií Inner WaterGuide

Silná izolační vrstva, která obepíná trubici v ruční sprše, zabraňuje jejímu povrchu, aby se stal příliš horkým k dotyku. Současně chrání také samotný povrch sprchy GROHE, která si tak déle udrží svůj vzhled.

Snadné čištění díky chromovanému povrchu GROHE StarLight

Stačí otřít baterii suchou utěrkou – mimořádně hladký povrch je odolný proti poškrábání a zaručuje trvalý zářivý lesk. Ušetříte spoustu času při čištění baterie, která bude se stále lesknout jako nová.

TwistFree – proti kroucení sprchové hadice

Hadice TwistFree vycházejí z každodenní zkušenosti. Museli jste již někdy zápasit s pokroucenou sprchovou hadicí? Technologie TwistFree udržuje tvar a flexibilitu sprchové hadice a od této zkušenosti vás tím ušetří.

GROHE EasyLogic – jednoznačné symboly na těle baterie, které usnadňují její ovládání

Teplotní označení se nachází na těle baterie a ne na otočných ovládacích prvcích, takže můžete okamžitě vidět, jakým směrem pákou otočit, abyste dosáhli požadované teploty. Ovládací páky a tlačítka byla navržena pro snadné a intuitivní ovládaní všemi členy rodiny.

Parametry

typ sprchový systém
umístění podomítková
design oblý
barva chrom
ovládání baterie termostatická
délka hadice (cm) 150
ovládání termostatická
série SmartControl
polohy hlavice 2
rozměr horní sprchy (cm) 31
záruka (roky) 5
váha MJ (kg) 10.39

Uživatelská hodnocení

Přidat vlastní recenzi