Grohe SmartControl Sprchový termostatický systém, měsíční bílá včetně těles 26443LS0

Chromovaný sprchový set s termostatickou baterií a kulatou hlavovou sprchou. Kombinovaná varianta. Akční set včetně podomítkových těles.

23 699 /ks 19 585,95  bez DPH

60 668 

Skladem 1 ks

Koupit na splátky od 794 Kč měsíčně

Popis produktu

Sprchový systém Rainshower SmartControl umožňuje vychutnávat si v koupelně osobitý sprchový prožitek každý den. Postarají se o to inovativní funkce pro přizpůsobení sprchy na míru, mezi které se řadí například intuitivní přepínač režimu proudu s individuálním nastavením objemu vody a paměťovou funkcí. Stačí otočením nastavit požadovaný proud vody. Ke spuštění a zastavení toku pak slouží jediné tlačítko.

Jednotlivé proudy a jejich síla se ovládá jednoduše tlačítky. Hlavová sprcha slouží k relaxaci a díky hornímu proudu rychle smyjete mýdlo nebo můžete pouze odpočívat pod tímto vodopádem vody. Ruční sprcha dotváří celkový komfort z mytí.

Set obsahuje

  • sprchové ramínko horizontální 500 mm
  • nástěnný podomítkový SmartControl termostat (umožňuje změnu mezi: hlavovou sprchou Rainshower 360 DUO a ruční sprchou)
  • proudy hlavové sprchy: GROHE PureRain/GROHE Rain O2 proud (musí být rozhodnuto při první instalaci; výchozí nastavení z výroby: GROHE PureRain) a TrioMassage
  • ruční sprcha Power and Soul 115
  • nástěnný držák ruční sprchy
  • Silverflex sprchová hadice 150 cm (minimální průtok 10 l /min.)

Obě podomítková tělesa potřebná pro instalaci jsou zahrnuta v ceně tohoto akčního setu (1x pro baterii a 1x pro hlavovou sprchu). Jedná se o 26449000 a 26264001.

Využité technologie

GROHE SmartControl: pro výběr režimu proudu, nastavení objemu a uložení nastavení jediným tlačítkem.

Tato inovativní technologie byla vyvinuta s ohledem na dokonalou jednoduchost používání. Stisknutím tlačítka můžete jednoduše zapínat a vypínat proud vody a otáčením tlačítka regulujete její teplotu. Systém si zapamatuje nastavenou teplotu a objem pro příští použití. Pro spuštění hlavové a ruční sprchy současně jednoduše stiskněte obě tlačítka. Pomocí těchto tlačítek jde zároveň přepínat a kombinovat jednotlivé režimy proudu.

Spolehlivá technologie GROHE TurboStat zajišťuje stálou teplotu vody

Tato přesná řídicí technologie garantuje okamžitý proud vody s požadovanou teplotou, a také její udržení nezávisle na výkyvech v tlaku vody nebo stavu vodovodní přípojky.

GROHE CoolTouch – nikdy příliš horký

Díky technologii GROHE CoolTouch nepřekročí teplota těla baterie nikdy teplotu vytékající vody. Integrovaný chladicí kanál, který odděluje přívod horké vody od vnějšího povrchu termostatické baterie, zaručuje, že je baterie vždy bezpečné se dotýkat. Tato vlastnost je obzvláště důležitá pro děti, které by se mohly o horký povrch popálit. Vaše koupelna tak bude bezpečná pro celou rodinu.

GROHE SafeStop (Plus) – dvojitá ochrana proti popálení nastavená na 38 °C, resp. (volitelně) 43 °C

Tlačítko GROHE SafeStop nastavené na 38 °C, zabraňuje například dětem nechtěně zvýšit teplotu vody nad tuto úroveň. V případě potřeby lze vyšší teplotu nastavit po stisknutí tlačítka SafeStop. Volitelné řešení pro přídavnou bezpečnost: omezovač teploty GROHE SafeStop Plus zaručuje, že teplota vody nikdy nepřekročí 43 °C.

GROHE EcoJoy – pro dobro životního prostředí i vaší peněženky

Technologie GROHE EcoJoy zaručuje, že si budete moci vychutnat stejný komfort, jaký byste od sprchy GROHE očekávali, avšak zároveň u toho spotřebujete až o 40% méně vody. Tato úsporná technologie má pozitivní dopad nejen na životní prostředí, ale také na výši účtu za energie.

Polička GROHE EasyReach – vždy mějte sprchový gel či šampon po ruce

Mějte sprchový gel či šampon vždy po ruce prostřednictvím poličky GROHE EasyReach. Její plochý povrch je navržen tak, aby se skvěle hodil k vaší baterii a snadno se čistil.

GROHE DreamSpray pro luxusní sprchování

Technologie GROHE DreamSpray přemění vaší každodenní sprchu do luxusního, relaxačního prožitku. Pokročilé technologie, které jsou integrovány ve sprchové hlavě, zaručují vyvážený tok vody ze všech trysek nezávisle na zvoleném režimu proudu.

GROHE TrioMassage – trojitý revitalizující účinek pro hlavové, krční a ramenní svalstvo

Tento jedinečný režim proudu představuje kombinaci dynamického režimu Bokoma Spray (kdy osm dynamických trysek vytváří efekt „dýchání“) a dvou pulzujících proudů pro dokonalou masáž hlavy, krku a ramen.

GROHE PureRain: mimořádně jemný režim proudu imitující vlahý letní déšť

Režim sprchového proudu GROHE Rain byl vylepšen po všech směrech. Výsledkem je nový režim GROHE PureRain, který vás obklopí ještě většími a jemnějšími vodními kapkami.

Režim Rain – jako procházka v teplém letním dešti

Vychutnejte si režim Rain Spray. Tento jemný, šetrný režim proudu imituje teplý letní déšť, který uklidní vaše tělo i mysl a odplaví veškeré napětí a stres.

GROHE Rain O2 – neuvěřitelně jemný a uvolňující proud

Ponořte se do luxusní sprchy za doprovodu režimu GROHE Rain O?. Do sprchové hlavy je nasáván vzduch, kterým je následně nasycena voda vytékající ze sprchy. Výsledkem je jemnější a plnější proud, který jedinečným způsobem uvolní vaše tělo i mysl.

GROHE One-click showering – praktické přepínání a kombinace režimů proudu

U sprch GROHE máte na výběr z různých režimů proudu vody, které lze navíc navzájem kombinovat, a to pouhým stisknutím tlačítka. Vychutnejte si stimulující masáž hlavy nebo imitaci vlahého letního deště. Systém GROHE One-click showering vám prostřednictvím kombinace jednotlivých režimů navíc umožňuje vytvořit zcela jedinečný a osobní zážitek ze sprchování.

SpeedClean – žádné usazování vodního kamene na sprchové hlavici

Usazování vodního kamene již nebude, díky tryskám SpeedClean, problém. Vzhledem k jejich integrovanému systému, který usazování zabraňuje, jsou trysky sprch GROHE mimořádně snadno čistitelné. Pro odstranění zbytků vodního kamene z flexibilních silikonových trysek stačí jejich setření rukou.

Povrch chráněný technologií Inner WaterGuide

Silná izolační vrstva, která obepíná trubici v ruční sprše, zabraňuje jejímu povrchu, aby se stal příliš horkým k dotyku. Současně chrání také samotný povrch sprchy GROHE, která si tak déle udrží svůj vzhled.

Snadné čištění díky chromovanému povrchu GROHE StarLight

Stačí otřít baterii suchou utěrkou – mimořádně hladký povrch je odolný proti poškrábání a zaručuje trvalý zářivý lesk. Ušetříte spoustu času při čištění baterie, která bude se stále lesknout jako nová.

TwistFree – proti kroucení sprchové hadice

Hadice TwistFree vycházejí z každodenní zkušenosti. Museli jste již někdy zápasit s pokroucenou sprchovou hadicí? Technologie TwistFree udržuje tvar a flexibilitu sprchové hadice a od této zkušenosti vás tím ušetří.

GROHE EasyClean – odnímatelný sprchový disk pro snadné čištění

Kryt sprchové hlavice GROHE EasyClean lze snadno vyjmout a vyčistit. Disk stačí jednoduše opláchnout a bude vypadat jako nový.

GROHE EasyLogic – jednoznačné symboly na těle baterie, které usnadňují její ovládání

Teplotní označení se nachází na těle baterie a ne na otočných ovládacích prvcích, takže můžete okamžitě vidět, jakým směrem pákou otočit, abyste dosáhli požadované teploty. Ovládací páky a tlačítka byla navržena pro snadné a intuitivní ovládaní všemi členy rodiny.

Parametry

typ sprchový systém
umístění podomítková
design oblý
barva chrom
ovládání baterie termostatická
počet poloh 2
délka hadice (cm) 150
velikost hlavice 11,5
ovládání termostatická
série SmartControl
polohy hlavice 3
rozměr horní sprchy (cm) 36
záruka (roky) 5
váha MJ (kg) 16.00

Uživatelská hodnocení

Přidat vlastní recenzi