Mrazáky

0 <span>Kč</span> 0 <span>Kč</span>

Nalezeny: 3 produkty

 • Siemens GI81NAC30

  Siemens GI81NAC30

  • Doprava zdarma

  Chladicí přístroj ve třídě A++ chladí velmi efektivně. Technologie noFrost proti tvorbě ledu a námrazy, abyste již nikdy nemuseli odmrazovat.

  24 190  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Gorenje FIU6092AW

  Gorenje FIU6092AW

  • Doprava zdarma

  Speciální závěs u vestavěných chladniček s mrazničkou - snazší otevírání a zavírání dveří. Díky speciální konstrukci závěsů se vestavěné chladničky a mrazničky dokonale zabudují do linky.

  11 990  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Gorenje FNI5182A1 vestavný mrazák

  Moderní NoFrost technologie vestavného mrazáku Gorenje FNI5182A1 zajišťuje cirkulaci vzduchu a eliminuje tak vlhkost v mrazničce. Chrání tak suroviny před tvorbou tvorbou ledových kristalů a vnitřní plášť spotřebiče před námrazou. Mražené suroviny se nelepí na sebe, snadno se s nimi manipuluje a vnitřek mrazničky zůstává přehledný. S technologií NoFrost nebude již třeba odmrazování.

  23 990  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

Uskladnění borůvek, masa, hub nebo ryb, ale i prodloužení trvanlivosti například u vánočního cukroví, nebo narozeninového dortu.   

K tomu nám skvěle poslouží mrazák. Objevte různé možnosti rozměrů. Dbejte na funkci noFrost, regulaci teplot, superMrazení, freshSense a stejně důležitý je i objem, mrazící kapacita, počet přihrádek a mrazících boxů.