Myčky nádobí

0 <span>Kč</span> 0 <span>Kč</span>

Nalezeno: 167 produktů

 • Bosch SMS24AW01E Volně stojící myčka nádobí

  Decentně tichá na pozadí. Naše myčka Silence. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče. Ochrana skla: jemné zacházení se sklenicemi a choulostivým nádobím.

  11 049  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SKS51E22EU Volně stojící kompaktní myčka nádobí

  Myčka ActiveWater Smart v A+: šetrná k životnímu prostředí a k vaší peněžence. A+: ekonomické mytí díky vysoké úspoře energií. 8 litrů: velmi nízká spotřeba vody - pouze 8 litrů vody s optimálním výsledkem umytí. SilencePlus: opravdu tichý provoz s pouhými 48 dB. Několikanásobná ochrana proti škodám způsobených vodou: pro optimální ochranu proti přetečení Technologie šetrného mytí skla: extra šetrné mytí vhodné pro choulostivé sklo

  11 325  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS25CW05E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 48 dB. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče. Ochrana skla: jemné zacházení se sklenicemi a choulostivým nádobím. Motor EcoSilence: obzvlášť úsporný a tichý při provozu s mimořádně dlouhou životností.

  10 617  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS25FW03E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.

  12 431  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS25FI03E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.

  11 892  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMS46AW02E Volně stojící myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 48 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  11 970  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPV24CX00E Plně vestavná myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 48 dB. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče. Ochrana skla: jemné zacházení se sklenicemi a choulostivým nádobím.

  9 684  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMV25AX00E Plně vestavná myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 48 dB. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče. Ochrana skla: jemné zacházení se sklenicemi a choulostivým nádobím.

  11 297  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS46II05E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a Silence Plus myčka: příjemně tichá 46 dB, ještě tišší s tichým programem. Systém košů VarioFlex: rozšířené možnosti nastavení košů pro více místa pro vaše nádobí. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  13 592  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMS46GI05E Volně stojící myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Systém košů VarioFlex: rozšířené možnosti nastavení košů pro více místa pro vaše nádobí. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  13 813  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS66TI00E Volně stojící myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.

  14 867  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPU46MS01E Podstavná myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  12 792  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMS46JI19E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Systém košů VarioFlex: rozšířené možnosti nastavení košů pro více místa pro vaše nádobí. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  15 196  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMS46NW01E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  13 200  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPV46IX07E Plně vestavná myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Systém košů VarioFlex: rozšířené možnosti nastavení košů pro více místa pro vaše nádobí. InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.

  11 489  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS66TI01E Volně stojící myčka nádobí

  Spolehněte se na PerfectDry pro dosažení revolučních výsledků sušení i specifického nádobí, sklenic a dokonce plastů. PerfectDry se systémem sušení Zeolith®: perfektní výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu, dokonce i u plastového nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 43 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.

  16 142  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMS46CW01E Volně stojící myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  15 841  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPS66TW01E Volně stojící myčka nádobí

  Spolehněte se na PerfectDry pro dosažení revolučních výsledků sušení i specifického nádobí, sklenic a dokonce plastů. PerfectDry se systémem sušení Zeolith®: perfektní výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu, dokonce i u plastového nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 43 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  15 717  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMV46NX00E Plně vestavná myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a Silence Plus myčka: příjemně tichá 46 dB, ještě tišší s tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních. InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.

  16 949  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPI66TS00E Vestavná myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. LED displej: jednoduchý výběr programu se zobrazením informací o zbývajícím čase a stavu myčky.

  18 345  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMU46KS01E Podstavná myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Silence Plus: příjemně tichý provoz, pouze 46 dB. Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. 7 zónový displej: zobrazuje zbývající čas a běžné informace, jako například chybějící prostředky.

  16 546  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SMV46FX01E Plně vestavná myčka nádobí

  Jemná, a to dokonce i k vašim uším. Naše myčka nádobí SilencePlus s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a Silence Plus myčka: příjemně tichá 46 dB, ještě tišší s tichým programem. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Výškově nastavitelný horní koš: nabízí extra místo, zvláště pro vysoké nádobí. InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.

  17 978  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPI66TS01E Vestavná myčka nádobí

  Spolehněte se na PerfectDry pro dosažení revolučních výsledků sušení i specifického nádobí, sklenic a dokonce plastů. PerfectDry se systémem sušení Zeolith®: perfektní výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu, dokonce i u plastového nádobí. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 43 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. LED displej: jednoduchý výběr programu se zobrazením informací o zbývajícím čase a stavu myčky.

  20 093  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • Bosch SPV66TX00E Plně vestavná myčka nádobí

  Užijte si obzvlášť klidnou domácnost: s naší extrémně tichou SuperSilence myčkou s tichým programem. Extra sušení: přídavná funkce pro zvláště účinné sušení špatně schnoucího nádobí. Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44 dB, ještě tišší s aktivním tichým programem. Systém košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioPro: optimální možnosti nastavení prostoru ve všech úrovních, červeně označené uchopovací prvky. Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla. TimeLight: stav programu a zbývající čas je promítán na podlahu ve vysokém rozlišení.

  12 995  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů