Sušičky prádla

0 <span>Kč</span> 0 <span>Kč</span>

Nalezeny: 3 produkty

 • Candy CS4 H7A1DE-S kondenzační sušička prádla slim

  Unikátní úspora místa. Máte málo místa? Candy má odpověď: sušičku, která se vejde i do těch nejmenších rohů! Chápeme, že praní a sušení prádla může být náročné na prostor. Proto jsme vytvořili speciální sušičku, která je pouhých 46 cm hluboká s kapacitou 7 kg.

  13 990  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • AEG T8DBG48WC sušička prádla

  AEG sušička prádla T8DBG48WC pro všechny, kdo tráví volný čas aktivně a sportovní oblečení má v jejich skříních nezanedbatelné místo. Abyste mohli dosáhnout těch nejlepších výkonů, musíte být v perfektní formě nejen vy, ale také vaše funkční oděvy. Svěřte je tedy své sušičce bez obav.

  13 990  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

 • AEG SKP11GW mezikus s výsuvnou deskou

  Spojovací sada SKP11 s praktickou výsuvnou deskou.

  1 795  /ks

  Na objednávku obvyklá doba dodání 3 dnů

Sušičky prádla získavají na své popularitě a rozhodně to není neprávem. Zajistí vám vysušení prádla šetrně dle jeho druhu a snadné žehlení. Vaše prádlo bude vhodně vysušené a bez zmačkání.

Pokud se obáváte koupě dalšího spotřebiče, můžete zvolit variantu, kterou je kombinace pračky se sušičkou. U sušičky sledujte možnost volby programů - BabyProtect, osvěžení prádla, jemné prádlo, košile nebo FlexySense. Další důležité parametry vhodné k zamyšlení jsou typy (kondenzační, ventilační), tepelné čerpadlo, hlučnost, objem bubnu, energetická třída a spotřeba energie.