Showroomy

 • SENESI Praha

  SENESI Praha - 2000 m2 inspirace!

  Naše nejnovější pobočka se nachází naproti Metropoli Zličín, prakticky na stejnojmenné stanici metra linky B. Pro naše zákazníky je zde zajištěno vyhrazené parkování i rozsáhlé skladové zásoby, pro okamžitý nákup produktů. Jsme zde pro Vás denně 9 - 21 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 • SENESI České Budějovice

  Největší showroom v České republice

  Rozsáhlý koupelnový a kuchyňský showroom, přes 4000 m2 inspirace, zkušený personál a zboží s okamžitou skladovou dostupností. Prodejna je otevřena sedm dní v týdnu a je dobře dostupná z měst Český Krumlov, Třeboň, Jindřichův Hradec, Písek a Tábor. Bezproblémové parkování a dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.

 • SENESI Plzeň

  Největší koupelnový a kuchyňský showroom v Plzeňském kraji

  Plzeňskou prodejnu naleznete na výpadovce směr Karlovy Vary, nedaleko obchodního domu Globus. Je dobře dostupná z centra Plzně či měst Kralovice a Stříbro, bezproblémové parkování a vstřícná otevírací doba jsou samozřejmostí.

 • SENESI Vodňany

  SENESI Vodňany - 25 let s Vámi

  Pobočka Vodňany pro Vás funguje nepřetržitě již od roku 1993. Na ulici Budějovická máme otevřeno 6 dní v týdnu a ideální dostupnost je k nám také z Volyně, Bavorova či Protivína. Zaparkovat můžete přímo před prodejnou.

 • SENESI Brno

  SENESI Brno - nově od 2020

  Připravujeme pro vás nový showroom plný inspirace od jara 2020 s plochou vzorkovny 2 000 m2.