Doprava

Doprava zboží z eshopu


Víme, že je pro Vás důležité dostat zboží v pořádku a včas. U každého produktu naleznete aktuální skladovou zásobu na jednotlivých pobočkách (vhodné sledovat, zejména pokud preferujete rychlé osobní vyzvednutí).

Zboží dodáváme po celé ČR z našeho centrálního skladu v Českých Budějovicích. Pokud všechny produkty nejsou na jednom ze skladů, počítejte prosím s časem nutným na převoz (obvykle 2-3 dny). Zvolíte-li zboží, které je na objednávku, je možné zaslat Vaši objednávku zkompletovanou, či po částech, dle Vašich preferencí.

Veškeré doručené zboží si při převzetí prosím důkladně překontrolujte. Na pozdější reklamace poškožení zboží přepravou již nemusí být reflektováno.

Typy dopravy

V druhém kroku objednávkového formuláře je možnost výběru balíkové nebo paletové přepravy. Umožňujeme Vám zvolit si pro Vás ideální variantu. Zároveň si vyhrazujeme právo na změnu dopravy z důvodu bezpečného doručení. Tento krok je nezbytnou ochranou Vaší zásilky (v nabídce jsou produkty, jako např. vany, sprchové kouty či různé typy obkladů dlažeb, u kterých nelze zvolit jiný druh dopravy). V případě, že u objednávky dojde ke změně, včas Vás informujeme. Bez Vašeho souhlasu nebude objednávka odeslána. Chráníme Vás i Vaši zásilku.

Důležité je vzít v úvahu i váhu a rozměry zásilky. Balíková přeprava je limitována přepravcem do 30kg, v případě vyšší váhy je zásilka dodávána na paletě.

Balíková přeprava - 89,- Kč:  Paletová přeprava - 369,- Kč:
max. hmotnost zásilky 30 kg vhodná pro zásilky o hmotnosti od 30 do 2500 kg
každých 30 kg = jedna zásilka maximální hmotnost jednoho kusu či palety je 800 kg
max. rozměry: 50x50x100 cm zásilku může tvořit více nákladových kusů
  maximální výška jednoho kusu je 220 cm

Produkty vhodné pro balíkovou přepravu: baterie, sifony, doplňky, stavební chemie ad.
Produkty vhodné pro paletovou přepravu: obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, sanitární keramika ad.

Vyzvednutí na prodejně

V případě osobního odběru vyberte jednu z našich poboček. Důležité je u vybraného zboží sledovat skladovou dostupnost. Pokud není produkt skladem na pobočce, kterou jste si zvolili, rádi Vám objednávku na danou pobočku dodáme, obvyklá časová prodleva je 2-3 dny. 


Doprava zboží z poboček

Nabízíme rozvoz zboží vlastními firemními automobily až na místo realizace. Rozvoz je realizován v pracovních dnech v rozmezí 8 - 18.00 hod.. Dobu závozu stanovuje oddělení logistiky po dohodě se zákazníkem.

Součástí nabízené dopravy je složení a předání zboží u prvních zamykatelných dveří, popř. na hranici pozemku rodinného domu.

Doprava zdarma při nákupu v MOC nad 20.000,-
Doprava zdarma je marketingová akce a nelze ji kombinovat s dalšími typy slev či zvýhodnění.
Nabídka platí při nákupu na pobočce v maloobchodních cenách.


Ceník dopravy

Hodnota zboží České Budějovice, Praha, Plzeň Jihočeský, Plzeňský, Středočeský kraj ČR - kdekoliv
do 20.000,- 500,- 500,- + 10,- / km 500,- + 15,- / km
nad 20.000,- zdarma 10,- / km 15,- / km
nad 50.000,- zdarma zdarma 10,- / km
nad 100.000,- zdarma zdarma zdarma

Služba není limitována hmotností objednávky, obvyklé datum realizace dopravy je 1-3 dny.
Dopravou v rámci města se rozumí vzdálenost do 20 km od dané pobočky.